Kam na dovolenou v ČR?

0
184
zobrazení
Erlebachova Bouda

Hledáte místa, kde seženete volné termíny na poslední chvíli. Prožijte naplno svou jedinečnou dovolenou i v Čechách.

Erlebachova Bouda

Nádherné místo s úžasnými výhledy. Součástí hotelu je wellness s bazénem o velikosti 9 m, dětským brouzdalištěm, saunami, párou a masážemi. Zahrát si můžete stolní fotbal, biliard i bowling. Váš hlad ukojí tři výborné restaurace a jedna z nich i s panoramatickým výhledem na Krkonoše. Turistické cesty jsou všude okolo a můžete vyrážet na výlety po známých místech v Krkonoších.

Erlebachova Bouda

Tip: Kam s dětmi na výlet

Hotel Olympie

Ve Špindlerově Mlýně, v klidné části Svatého Petru, leží krásný horský hotel Olympie. Užijete si nově otevřený, velmi luxusní panoramatický wellness s úžasnými výhledy na okolní svahy. Nově zrekonstruované pokoje a sluneční terasa u jedné z nejlepších zdejších restaurací. Navštívit můžete lanové centrum, bobovou dráhu, půjčovnu MTB i elektrokol. Oddat se můžete horským výšlapům.

hotel olympie

Aparthotel Krásná Lípa

Inovativní model ubytování, kdy klasické hotelové ubytování doplňují i aparthotely a depandance zajišťující vhodné privátní ubytování s možností výběru mnoha doprovodných ubytovacích služeb. Krásná Lípa je jedinečná a jde o nádherné místo Českosaského Švýcarska.

Aparthotel Krásná Lípa

Hotel Ostrov

V oblasti České Švýcarska, uprostřed lesů, skal a rybníků, je nadstandardní hotel Ostrov nabízející příjemné ubytování, výbornou restauraci, wellness s výhledem na skály, krytý bazén a odpočinkovou zónu. Užijte si procházky skalními městy Ostrov, Tisá a Rájec.

Hotel Ostrov

Aparthotel & Wellness Lipno a Knížecí cesta

Knížecí cesta je jedním z nejkrásnějších míst a jde o hotový cyklistický ráj. Z bývalé Schwarzenberské hájenky je unikátní místo. Můžete si půjčit motorový člun na elektropohon a vyzkoušet zelené wellness, které se pomalu dotváří, stále buduje a rozšiřuje.

Aparthotel & Wellness Lipno a Knížecí cesta

Design Penzion Vejrovna

Originálně přetvořená Schwarzenberská hájenka nedaleko Lipna má kouzelnou přírodu, která zaručuje klid, pohodu a soukromí. Rekonstrukci a design interiérů, stejně jako podobu střešních zahrad navrhl ateliér Bambas. Procházky a výlety po okolí jsou fascinující.

Design Penzion Vejrovna

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno