Kam s dětmi na výlet

0
1879
zobrazení

Opět řešíte, kam vyrazit o víkendu na výlet s dětmi předškolního věku? I u nás je spousta krásných míst, která budou děti bavit.

Česká republika ukrývá spoustu pozoruhodných míst plných atraktivních lákadel pro malé děti v předškolním věku, ale i pro ty starší. Děti ve věku 5 až 6 let už mají dost vymezené zájmy. Některé doslova prahnou po dobrodružství, jiné po pohybu a sportu. Dáme vám hned několik tipů, kam vyrazit s dětmi, ještě než vám pod rukama vyrostou a budou školou povinné. Místo procházky lesem můžete vzít pro změnu děti do zábavního centra, zoologické zahrady či aquaparku. Nebudou se nudit a výlet ocení mnohem více. Zážitky si uchovají v paměti a pochlubí se ostatním dětem ve školce i škole.

Tip: Rodinný výlet za každého počasí

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Hlavní město Praha je plná překvapení a má skutečně co nabídnout. Rozmanité město, kde historické skvosty občas sunou do pozadí jiné atrakce. Kromě ZOO a Botanické zahrady je zde spousta dalších lákadel. Divadlo kouzel Pavla Kožíška je jediné kamenné divadlo v České republice, kde děti uvidí kouzelnická představení a výstavu starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka Houdiniho.

Vertical Park v Harrachově

V samotné středu známého krkonošského letoviska Harrachov najdete Vertical Park, kam za velkým dobrodružstvím míří děti i dospělí. Součástí zábavního centra je obrovská houpačka Big Swing, horolezecká stěna a bungee trampolína. Nebývá to zcela zvykem, ale Vertical Park je připraven i na nejmenší návštěvníky, pro které je připravena trampolína a malý ZOO koutek s kozami a kůzlátky. Ve zdejším Vertical Parku se zabaví děti všeho věku i jejich rodiče.

Centrum Babylon v Liberci

V severních Čechách je opravdu nádherně a jedním z jasných důkazů je samotné město Liberec, kde se nachází zcela ojedinělý kongresový, hotelový a zábavní komplex s rozlohou 30 000 m². Pro rodiny s dětmi je zde připraven aquapark, pro milovníky vody, lunapark pro milovníky atrakcí a IQ park pro všechny, co rádi luští a namáhají si své závity. Když budete v Liberci, zajděte i do zdejší ZOO, která patří k těm nejkrásnějším v České republice. Vydržíte tam klidně celý den a do Liberce se vyplatí zajet i na 2 dny a déle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno