Silvestr 2018 – Tipy na oslavu roku v zahraničí

0
1590
zobrazení

Pokud se vám nechce letos sedět doma, vydejte se na výlet do zahraničí a prožijte Silvestr 2018 právě tam. Vezměte partnera, kamaráda či přátele a zvolte si jednu z variant, které jsme pro vás vybrali. Záleží na tom, která země vás nejvíce láká a kolik máte k dispozici volného času.

  1. Nizozemsko a Amsterdam

Amsterdam sice neleží zrovna blízko, ale proč se tam nerozjet třeba na Silvestra. V nizozemské metropoli vás čeká veselý Silvestr 2018, ale i prohlídka města. Můžete nahlédnou třeba i do světoznámého pivovaru Heineken, spojenou s ochutnávkou proslulého piva. Ubytování v hotelu je dostupné. Silvestr v Amsterdamu je kouzelný a toto místo čeká jen na vás. Amsterdam v zimě je opravdu plný kouzel.

Tip: Nejkrásnější karibské pláže, které stojí za to navštívit

2. Francie a Paříž

Nabídka silvestrovských zájezdů do Francie a Paříže je pestrá a dokonce i cenově výhodná. Můžete si vybrat z několika autobusových i leteckých zájezdů a odjet na týden i na 3 dny. Záleží na tom, zda toužíte navštívit pouze Paříž, anebo si chcete prohlédnout i Versailles či Fontainebleau. Nádherná výzdoba města, osvětlení stromů i kašen, blikající Eiffelova věž, kolotoče, vůně pečených kaštanů, jiných dobrot a svařené víno přináší silvestrovské veselí v hlavním městě Francie.

3. Rakousko a Vídeň

Silvestr 2018 můžete prožít i v ulicích Vídně. Tam lze vyrazit i autobusem a absolvovat procházku centrem. Těšit se můžete na zábavu ve známých ulicích Kärtner Strasse, Graben nebo Am Hof. K dispozici jsou hudební stany, stánky s občerstvením a nápoji. Nový rok 2018 přivítáte před vídeňskou radnicí. Silvestr ve Vídni je nádherná podívaná.

4. Egypt

Pokud jste nestihli dovolenou v létě a nechce se vám mrznout v Evropě, vydejte se do Egypta. Ceny i all inclusive zájezdů jsou příznivé a několik hodin letu se vám vyplatí. Přes den se i na Silvestra vykoupete v moři nebo v bazénu, hezky se opálíte a budete na čerstvém vzduchu. Přivítat Nový rok 2018 v Egyptě rozhodně není špatný nápad. Těšit se můžete na speciální menu a přípitek. Personál je zde velmi vstřícný a Silvestr 2018 v Egyptě si rozhodně včas rezervujte.

5. Sivestr 2018 na Mauríciu či Maledivách

Utéct ze zimy a užít si tepla, slunce a výborného jídla můžete na Mauriciu, kde je v období od října do ledna ten nejlepší čas na dovolenou. Modrá laguna Indického oceánu a teploty kolem 30 °C vás nadchnou. Proslulá kreolská pohostinnost, upřímné úsměvy místních obyvatel, dobrodružství i romantika, to vše vás zde čeká. Silvestr 2018 na Maledivách nabízí stejné teploty, komfort, úžasné výhledy i křišťálově čisté moře na sněhobílých plážích.

6. Silvestr 2018 v Thajsku

Od listopadu do března se teploty pohybují okolo 30 °C a výskyt srážek je minimální. Čekají vás zde řeky a vodopády i krásně zelená krajina po vydatných deštích. Můžete relaxovat v houpacích sítích ve stínu kokosových palem, dopřát si projížďku na slonech, šnorchlovat, nebo se nechat rozmazlovat jedinečnou thajskou masáží. Silvestr v Thajsku je úžasně strávený čas s nádhernými místními oslavami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno