Kam s dětmi na výlet? TOP 5 tipů

0
15
zobrazení

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i spojené aktivity. A vy jako každý rodič chcete, aby na něj děti měly jen ty nejlepší vzpomínky. Jenže plánování zajímavých výletů není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Přesně proto jsme vám připravili seznam pěti míst, které byste rozhodně měli během léta navštívit. Dejme se tedy do toho.

KOVOZOO Staré Město

Možná si říkáte, že v zoo jste už byli, tak proč by vás a děti měl takový výlet překvapit. Ono se totiž nejedná o klasické zoo se živými zvířaty. Nachází se tady téměř 250 zvířat vyrobených z kovového odpadu v životní velikosti. A některé téměř nerozeznáte od těch opravdových. KOVOZOO se nachází se v areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Každé zvíře má vlastní příběh a výroba některých trvala i celé měsíce.

TOBOGA Fantasy Praha

Bude ideálním cílem během deštivých dnů. Je to totiž obrovská krytá herna, ve které se nachází až těžko uvěřitelné množství atrakcí. Ty jsou navíc určeny nejen pro děti, ale také pro dospělé. Areál TOBOGA Fantasy Praha má celkovou rozlohu 6000 metrů čtverečních. Nebudete tak bojovat s nudou, ale spíše s dětmi, které nebudou chtít jet domů. Těšit se mohou na Obří megaskluzavku, Shot arénu, tobogány, lanové centrum a mnoho dalšího.

Permonium

V areálu dolu Kukla u Brna tady na vás čeká 26 atrakcí na celkové ploše 6 000 metrů čtverečních. Na co se tedy můžete v areálu Permonium těšit? Čeká na vás největší nadzemní bludiště v České republice, sopka, lanové centrum, důlní jezero mnoho dalších aktivit. Zajímavá je také interaktivní hra Permonium. Ta propojuje všech 26 uzlů a je řízena pomocí moderních informačních technologiích.

Stezka korunami stromů v Lipně nad Vltavou

Jedná se o naprostý unikát v České republice. Poprvé byla otevřena v roce 2012 a od té doby láká tato 675 metrů dlouhá stezka v korunách stromů obrovské množství návštěvníků. Celá Stezka korunami stromů je zakončena vyhlídkovou věží o výšce 40 metrů. Zaujme svou vzdušnou architektonickou formou a má bezbariérový přístup. Na odvážné návštěvníky čekají také tři zážitkové stanice s lanovými prvky ve 24 metrech nad zemí.

JUMP Ústí

V Ústí nad Labem se nachází ojedinělá hala doslova naplněná trampolínami a atrakcemi s názvem JUMP Ústí. Heslo je „inspirovat pohybem a bavit se“. A to se vám v této obrovské hale rozhodně povede. Atrakce jsou vhodné pro děti i dospělé, takže si můžete udělat aktivní rodinný výlet. Čekají na vás saltové dráhy, foam pit, trampolínová stěna a cageball.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno