Užijete si zimní dovolenou na slovenských horách

0
85
zobrazení
Dovolená na Slovenských horách

Období po pololetních prázdninách patří zejména jarním prázdninám dětí, které chodí do základní nebo střední školy. Přestože se jim říká jarní prázdniny, velmi často probíhají ještě v zimních měsících. Ty jsou ideálním časem pro strávením hezkých chvil na lyžařských sjezdovkách, ať už tuzemských, nebo zahraničních. Vydejte se třeba k sousedům na Slovensko, kde na vás čekají příjemné destinace.

Příjemný zimní pobyt u sousedů

Zimní dovolená na Slovensku je plná možností pro milovníky zimních sportů a krásné přírody. Naši sousedé se mohou pochlubit několika skvělými lyžařskými středisky, jako jsou Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. Ta nabízejí širokou škálu sjezdovek pro lyžaře všech úrovní, od začátečníků až po odvážlivce, kteří se s chutí pustí po černě značených sjezdovkách. Ubytování na Slovensku si lze zajistit v hotelích, penzionech i na horských chatách. Záleží na tom, čemu dáváte přednost.

Kam vyrazit za lyžováním na Slovensku

Slovensko je krásná země, kde se nacházejí hory, které poskytnou sportovní vyžití pro turisty v létě a pro lyžaře v zimě. Jsou to zejména Vysoké Tatry, jež jsou pro milovníky lyžování atraktivní. Hotely v okrese Poprad ve Vysokých Tatrách vyhledávají návštěvníci z různých koutů Evropy. Často tu narazíte také na hosty z České republiky, pro něž jsou tyto nejvyšší slovenské hory přímo srdcovou záležitostí.

Štrbské pleso a Tatranská Lomnica

Lyžařský areál na Štrbském plese se nachází v nadmořské výšce 1,400 metrů nad mořem a nabízí přes 10 kilometrů sjezdovek pro lyžaře všech úrovní. Sjezdovky jsou vybaveny moderními vleky a lanovkami, které zajišťují snadný přístup na svahy. K dispozici tu jsou i různé doplňkové služby, jako je půjčovna lyží a snowboardů, školy lyžování, restaurace a obchody se zimním vybavením. Příjemné jsou hotely v Tatranské Lomnici, horské obci v Tatranském národním parku. Najdete tu na 20 kilometrů lyžařských sjezdovek.

Až si budete hledat zimní pobyt, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je pestrá nabídka různých hotelů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno