Nejžádanější destinace cestovatelů pro rok 2018

0
1961
zobrazení

O tom, že se od nás jezdí zejména do Chorvatska, asi není třeba se zmiňovat. Nabízíme pohled i na další velmi žádané destinace.

Dovolená v Itálii

Pokud jedete autem, zkuste pro změnu Itálii, písek vám jemně obrousí chodidla i pokožku a voda je díky němu o poznání teplejší. Na své si přijdou i milovníci vína. Můžete si vzít i kola a obrazit pár vinic v Toskánku. Nadchnou vás i místní krámky a trhy s mořskými plody a různými druhy ovoce či zeleniny. Můžete si pronajmout apartmán bez stravy a vařit si dle chuti či obrážet místí pizzerie a restaurace.

Tip: Nejkrásnější karibské pláže, které stojí za to navštívit

Dovolená Djerba

Tunisko je vhodné pro vyznavače pasivního odpočinku na pláži, kde jsou i resorty. Nemusíte tedy cestovat k moři nikam daleko. Při pobytu all inclusive vám nebude chybět absolutně nic. Koho by omrzela slaná voda, užije si koupání v bazénech, které jsou zde naprostou samozřejmostí. V blízkosti jsou k dispozici i animátoři pro děti a doprovodný program v podobě aqua aerobicu nebo jógy.

Dovolená ve Francii

Francie je ideálním místem pro milovníky vína. Provence je úžasnou částí Francie, která se dá v klidu a pohodě procestovat autem. Nabízí nepřeberné množství památek. Možná vám plánovaný týden dovolené nebude vůbec stačit a ještě si jej prodloužíte dní.

Dovolená v Thajsku

Thajsko je jedna z nejnavštěvovanějších zemí v Asii hned po Srí Lance, která se během posledních 5. let stala cestovatelskou velmocí. Thajské ostrovy Ko Samoi a Ko Phangan jsou nejlepší volbou pro odpočinek. Čekají vás nekonečné bílé pláže, koktejl bary a projížďky na slonech. Nejlepší doba k návštěvě je od listopadu do března. Období dešťů je zde od června do října

Dovolená Spojené Arabské Emiráty

Pokud chcete vidět Dubaj, jeďte od října do dubna. Koupání je možné po celý rok. Pro delší pobyty na slunci respektujte uvedené období. Od dubna do září slunce pálí pekelně a teploty se pohybují kolem 40 °C. V období prosince a ledna může být zataženo, ale v Dubaji je nejvíce festivalů, akcí a konferencí.

Dovolená a Mauricius

Nejlepší doba k návštěvě je od května do prosince. Výskyt cyklónů je od ledna do února. Koupání je možné po celý rok. Mauricius je destinace, která nabízí překrásné pláže, azurově čisté moře a úžasnou tropickou faunu i flóru. Můžete zde pozorovat endemity, zahrát si golf, lenošit na pláži nebo si vychutnávat místní kuchyni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno