Rodinný výlet za každého počasí

0
1677
zobrazení
Kam na výlet

Počasí už asi lepší nebude, to ovšem neznamená, že musíte zůstat doma. Na rodinný výlet můžete vyrazit do různých zábavných parků, muzeí, aquaparků, kde se nejenom děti, ale i vy skvěle zabavíte.

Labyrint – nejenom zrcadlové bludiště

V Centru Babylon v Liberci vás čeká 200 metrů chodbiček, ve kterých se nejednou ztratíte. Labyrint je rozdělen do 4 prostor a v každém vás čeká mnoho zábavy. Prvním typem bludiště je klasické zrcadlové bludiště, dalším bludištěm je křišťálové bludiště se skly, následně vás čeká temný labyrint se strašidly a poslední částí labyrintu je místnost plná optických klamů. Nejenže tedy zažijete spoustu zábavy, ale procvičíte i své hlavy při řešení různých hlavolamů, logických hádanek, apod.

Zrcadlové bludiště

Panský dvůr a Muzeum techniky v Telči

Telčský zámek a náměstí jsou zapsané v seznamu UNESCO od roku 1992. Ovšem to není jediné, co vám město může nabídnout. Tam kde desítek let fungovala parní pila, nyní najdete historická auta, motorky, hračky, či rádia. V prostorách o velikosti přibližně 900 m2 najdete dokonce i ukázku zubařské ordinace či dobovou autodílnu. Jestliže vás však expozice neláká, můžete navštívit Panský dvůr – Centrum volnočasových aktivit. A co vás zde čeká? Těšit se může opravdu celá rodina. Nejprve můžete zdolat interiérové lanové centrum dlouhé asi 100 metrů a poté lézt po vnitřní lezecké stěně, která je vysoká 12 metrů. Jestliže máte malé děti, můžete zavítat do dětské herny U Zvířátek. Děti se vydovádějí na prolézačkách, houpačkách, či kolotoči a vy si při tom můžete vychutnat kávu a nabrat síly na další dobrodružství.

Technické muzeum Telč

Aquapalace Praha

Chybí vám už teď teplo a celodenní odpočinek u vody? Co tahle vyrazit do některého aquaparku? A co si rovnou odpočinout v tom největším ve střední Evropě? V Aquapalace Praha zažijete den plný zábavy a relaxace. Děti mohou vyzkoušet několik tobogánů, skluzavek a dokonce i pravou divokou řeku, vy si mezi tím můžete odpočinout v jedné z několika vířivek či sauně. Pro ty nejmenší je pak připravena řada brouzdališť, pirátská loď a další atrakce.

Aquapalace Praha

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno