Trampolínové centrum Jump Academy Olomouc

0
88
zobrazení
Jump-Academy-Olomouc-9D-Kino-s-virtuální-realitou-scaled

O víkendu jsem se s dětmi rozhodla zavítat do trampolínového centra Jump Academy Olomouc. Slyšela jsem o nich už dřív a zaujalo mne, že vlastně nejde o obyčejné trampolínové centrum. Nabízí totiž i celou řadu kroužků, do kterých se mohou děti přihlašovat, tak jsme se na to jeli podívat.

Osobně jsem ráda za každé nové místo v Olomouci, kam mohu s dětmi zavítat, a to zvlášť, když jsou to právě trampolíny. Ty totiž má děcka úplně zbožňují. A jinak tomu nebylo právě ani v Jump Academy, kde jsme určitě nebyli naposledy.

Kudy autem – parkování

Jump Academy Olomouc se nachází v obchodní centru Olympia, a to na Olomoucké ulici. Parkovacích míst tam mají dostatek. V areálu najdete třeba i Hypermarket Albert, obchod s elektronikou Datart, kino Cinemax nebo i drogerii DM, což jsem ocenila. Jsem ráda, když je takhle všechno na jednom místě, neboť si během chvilky zařídím vše, co zrovna potřebuji.

Ceník vstupného a otevírací doba

Už po příchodu jsem musela uznat, že trampolínové centrum Jump Academy v Olomouci je opravdu profesionální. Na recepci nás oslovila usměvavá zaměstnankyně, která se nám hned začala mile věnovat. Řekla nám, že k dispozici tam jsou nově vybavené komfortní šatny se skříňkami na zámek. Popsala, jak centrum funguje a představila jednotlivé atrakce.

Zároveň nás zaujalo, že tam nově umožňují i třeba zvýhodněné online rezervace, a to bez nutnosti úhrady. Stačí vyplnit formulář a máte jistý termín i zvýhodněnou cenu 220 Kč za hodinu, nebo 350 Kč za 2 hodiny. Otevřeno mají po celý týden, a to od devíti do devíti. Poslední vstup je pak možný okolo dvacáté hodiny večer.

Atrakce

Ze samotných atrakcí byly mé děti úplně nadšené. Mají jich tu totiž dohromady už 37!

Jumping Pyramid

Skákací pyramida s několika úrovněmi, kde si každý může vybrat, jestli skočí z půl metru nebo třeba ze dvou. A nebojte, děti to nebolí, dopadnou totiž do kvalitního Airbagu.

Wipeout eliminátor

Točící se ramena, které musí děti přeskakovat. Něco jako Pevnost Boyard, jestli si pamatuje. V podobném duchu se odehrávala třeba i televizní soutěž Wipeout, a tedy Drtivá porážka.

Molitanová jáma

Děti byly nadšené i z  velké obdélníkové jámy, která je naplněná tisíci molitanovými kostkami. Díky nim totiž tato atrakce umožňuje naučit se triky a skoky, kterých by se na běžném povrchu děti obávaly.

Parkour zóna

Mají tam i speciální zónu pro parkour.

Basketball Slum Dunk

Nadšení plynulo u mých dětí také i z jejich basketbalových košů. Syn si tam díky tomu připadal jako profesionální basketbalista z americké ligy NBA. Basketbalové koše tam jsou zavěšeny v různých výškách na konci gymnastických drah, takže asi ta nejlepší možná kombinace.

Ninja warrior

Několik atrakcí za sebou, kde si mohou děti porovnat třeba i své schopnosti s dalšími. Je to vlastně taková „opičí dráha“, na které se děti mohou i několik hodin pořádně vyřádit.

O² airbag

Jedenou z nejoblíbenějších atrakcí mých dětí byl i obrovský nafukovací vak, který je neustále plněný novým vzduchem. Díky tomu poskytuje bezpečnou dopadovou zónu i pro ty nejodvážnější triky, a to třeba pod vedením jejich lektorů.

9D kino

Mají tam i speciální kino, které jsem ještě v životě neviděla. Jde o takové “vajíčko”, které do děje a zapojí veškeré smysly.

Restaurace – občerstvení

Potěšila nás tu i speciální restaurační zóna. Dětem připraví třeba něco na zub a já jsem si nemohla neobjednat jejich suprovou kávu. Díky velkému počtu míst k sezení se nemusíte bát ani o soukromí a děti tak s vámi mohou průběžně sdílet jejich zážitky.

Hodnocení:

Pokud mám návštěvu v zábavním parku Jump Academy Olomouc ohodnotit, tak to ráda udělám. Bylo to totiž skvělé a rozhodně jsme tam nebyli naposledy. Děti mi o tom vyprávějí už několik týdnů v kuse, což znamená, že se tam brzy vydáme znovu.

Plusy:

  • Dostupnost, prostředí obchodního centra
  • Čistota, přehlednost a bezpečnost atrakcí
  • Skvělé atrakce
  • Ochotný personál

Minusy:

  • Mohli by otevírat už klidně dřív, třeba od 8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno