Sehnat levné ubytování v Praze není až tak složité

0
92
zobrazení
Ubytovna Praha

Praha je cílem nejen českých turistů, ale především těch zahraničích. Naše matička stověžatá nabízí spoustu lákadel, právem na ni můžeme být pyšní. Co má však dělat takový český turista, když chce Prahu navštívit? Platit ceny nastavené pro zahraniční klientelu? Nikoliv. Využijte své výhody – znalosti jazyka a zapátrejte po levném ubytování v Praze.

Samozřejmě pokud toužíte bydlet v těsné blízkosti centra, nemůžete očekávat, že zaplatíte pár stovek za noc. Finančně výhodnější je ubytovat se někde v okrajovější části a dojíždět do centra metrem. A tohle lze praktikovat, ať už v Praze žijete trvale, nebo jedete pouze na výlet.

Levné ubytování v Praze v apartmánech

Hledáte levné ubytování v Praze? Pak by vás mohla oslovit nabídka BHL Consorting s.r.o., společnosti, jež již od roku 1999 zajišťuje levné ubytování v ubytovnách a apartmánech po Praze. Slova ubytovna se nelekejte, ubytování je opravdu komfortní a ve veškerém soukromí.

Dvoulůžkový pokoj v ubytovně vás vyjde na 200 na noc, případně na 5000 Kč za osobu měsíčně. To jsou ceny, na které se snad ani v normálně inzerovaném sdíleném bydlení nedostanete. Jednolůžkový pokoj pak vychází na 9 až 10 000 Kč měsíčně. Pronajmout si lze i garsonku nebo byt. Garsonka malá je vhodná pro dvě osoby, je za 13 000 Kč měsíčně, případně 400 Kč/os./den v případě krátkodobého pronájmu. Ideální možnost si tedy najde pár, skupina kamarádů i jednotlivec.

Ubytování v Praze

Ubytujte se na Černém Mostě

Levná ubytovna Praha se nachází na Černém Mostě, tedy na zastávce metra linky B, odkud se dostanete přímo na Náměstí Republiky za 30 minut. Ubytování je dostupné jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Je tedy vhodné i pro studenty nebo pracující, již shání bydlení v Praze. V těsné blízkosti ubytovny jsou posilovna, fit centrum, plavecký bazén, sauna, skate park, tenisové kurty, největší golfové hřiště ve středních Čechách a cyklo trasy, pro milovníky kultury Cinestar a divadlo Horní Počernice. V nákupním centru Černý Most pak najdete řadu obchodů a restaurací. Oblast Černého Mostu je dobré místo pro život.

Levné ubytování v Praze

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno