Rádi byste zažili minutu volného pádu? A co vám v tom brání?

0
1134
zobrazení

Přemýšlíte o tom, jak si zpestřit volné letní dny? Co je tak okořenit špetkou adrenalinové zábavy? Co byste řekli přímo skoku z letadla? Samozřejmě že s padákem. A v tandemu!

Máte strach? Ten je ale třeba překonávat, jak by vám poradila většina psychologů. Překonáváním vlastních strachů se stáváme odolnějšími, a je jedno, zda se jedná o skok z letadla, nebo různé životní překážky, které nám nedávají spát. A takovýto adrenalinový zážitek je coby trénink překonávání strachu velmi účinný.

Staňte se parašutistou

Tandemový seskok najdete v nabídce například Sky Centrum Příbram s.r.o. Stejně jako parašutistický výcvik a výcvik IAFF. To kdyby se vám seskok v tandemu zalíbil do té míry, že byste jej chtěli zažít (popřípadě opakovaně zažívat) na vlastní pěst. Tedy sami bez tandem pilota, který samotný seskok v podstatě řídí. Na vás je jen užívat si zážitek z volného pádu. A ten je, věřte, neopakovatelný. A pro toho, kdo jej nezažil, nepopsatelný.

Průběh seskoku 

Jak samotný seskok probíhá? V podstatě jednoduše. Na stránkách skycentrum.cz si zarezervujete termín (kliknutím na políčko rezervace, jež najdete na hlavní stránce), dorazíte na letiště Příbram, seznámíte se se svým tandem pilotem, který vám vysvětlí průběh seskoku samotného, a především s vámi natrénuje pozici, již bude třeba zaujmout při samotném doskoku. 

Celá minuta volného pádu

A to je v podstatě vše. Pak už společně nastoupíte do letadla, vystoupáte do výšky čtyř kilometrů a připevněni ke svému tandem pilotovi skočíte. A budete zažívat dosud nezažité a nepoznané v podobě celé minuty volného pádu! Rozhodně doporučujeme si seskok nechat natočit na video, nebo si alespoň pořídit profesionální fotografie. I ty samozřejmě příbramské Skycentrum nabízí. Spolu s poukazy na tandemový seskok a parašutistický výcvik, který tak může být skvělým dárkem nejenom pro adrenalinové nadšence z řad vašich blízkých. Tak neváhejte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno