Prožijte Bobule na vlastní kůži aneb dovolená na jižní Moravě

0
508
zobrazení
hotel_jižní_morava_PR

Bobule patří k úspěšným českým filmům. Na diváka dýchnou příjemnou a klidnou atmosférou, kterou chce zažít snad každý. I vy? Můžete! Vydejte se letos na dovolenou na jižní Moravu!

Kam na dovolenou v Česku? Někteří lidé upřednostňují velká města, spousta Čechů jezdí do hor a ti, kteří touží spíš po klidnější dovolené, zamíří na jižní Moravu. Velkou výhodou je, že ubytování na jižní Moravě vás nevyjde tak draho jako třeba ve Špindlerově Mlýně.

Co všechno na jižní Moravě zažijete?

Dovolená na jižní Moravě nabízí spoustu možností pro ty, kteří chtějí odpočívat, i pro aktivnější lidi.

Kde si odpočinout? Kdekoliv. Nejlépe někde ve sklípku, případně na zahradě s lahví dobrého vína. Můžete si ale také lehnout k bazénu, třeba rovnou ve známém Aqualandu Moravia. Případně si odpočinete u Novomlýnských nádrží.

Jak se unavit? Jižní Morava je protkaná cyklistickými stezkami. Velkou výhodou je, že jde o rovinatý kraj, takže se příliš nenadřete. Turisty potěší zřícenina hradu Děvičky, sem se určitě vyplatí vypravit pěšky.

V jaké vesnici se ubytovat?

Chcete-li to mít blízko k cyklostezkám, vinným sklípkům, aquaparku i nádržím, doporučujeme najít ubytování v Pavlově, ten má výbornou polohu. Chybu ale neuděláte ani s Horními Věstonicemi, Pasohlávkami, Strachotínem, Dolními Věstonicemi a blízkými cíli.

Ubytování si vyberete podle svého vkusu, možností je skutečně dost. Rodinám i párům se bude zamlouvat třeba Wellness rodinný hotel u Langrů na konci vesnice Dolní Věstonice s vlastním bazénem a originálními vířivými sudy. Někdo jiný ocení zase spíš přítomnost sklípku přímo v ubytovacím zařízení. Je to opravdu jen na vás.

Uvažujete-li o dovolené na jižní Moravě, zařiďte si ubytování co nejdříve. Ty nejlepší penziony bývají brzy plné, obzvlášť letos, kdy nám nejspíš nezbyde nic jiného než trávit dovolenou v Česku. Své ubytování najdete na webu Hotel.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno