Na zimu do lázní? Skvělý nápad!

0
85
zobrazení
Lázně

Kdy jindy vyrazit do lázní, než v zimě. V sauně a ve vířivce si prohřát svaly a kosti, při procházce v přírodě či lázeňském parku si vyčistit hlavu, na lázeňské kolonádě uždibovat lázeňské oplatky a popíjet kávu, nebo den strávit na sjezdovce a večer v lázních. Zkrátka zapomenout na každodenní shon, pracovní povinnosti i uzávěrky. Říkáte, že ideální scénář? My také!

Jaký lázeňský pobyt byste si tak představovali? Na portálu spa.cz, který sdružuje nabídky většiny českých, slovenských, ale také maďarských, rakouských a slovinských lázeňských domů, jsou k dispozici pobyty relaxační, wellnessové, pro dva, víkendové, rodinné i aktivní. Zimní, jarní i valentýnské. Pobyty pro zamilované, seniory, dámy. Jaký zvolit? Odpověď na tuto otázku primárně záleží na tom, jakým aktivitám se během svého pobytu v lázních chcete věnovat.

Pro zamilované, dámy i rodiny s dětmi

Chystáte-li se do lázní jen s partnerem či partnerkou, zaměřte svou pozornost na romantické lázeňské pobyty pro dva. Plánujete-li lázně navštívit s malými dětmi, doporučujeme vám wellness pobyty s dětmi. Plánujete-li dámskou jízdu s kamarádkami, tím pravým pro vás bude pobyt pro dámy. A pokud si během dní volna budete chtít dát do těla, zvolte aktivní pobyt.

Vyrazte na zimní pobyt

Kam vyrazit na zimní pobyt? Třeba do Spa rezortu Lednice, který má ve své nabídce velmi lákavý pobyt s názvem Zimní pohlazení. Během třídenního pobytu si užijete jodovou mořskou koupel, parafínový zábal na ruce, částečnou masáž z léčivého konopí, v ceně máte neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou i privátní infrasauny s ochlazovnou. Lázně Lednice ale nabízejí i celou řadu dalších pobytů. Relaxačních, klasických léčebných, pro seniory.

Lázně na horách

Rádi byste svůj zimní lázeňský pobyt spojili s lyžováním? V tom případě zaměřte svou pozornost na lázeňské domy v horských oblastech – v Krkonoších, Beskydech či Jeseníkách. Nabízejí se vám lázně Luhačovice nebo lázně Jeseník. Celý den tak budete moci strávit na sjezdovce a večer se prohřát v sauně a ve vířivce. Co vy na to?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno