Lázně už dávno nejsou jen pro nemocné!

0
90
zobrazení
marianské_lázně_PR

Do lázní jezdíme si ulevit si od zdravotních potíží a zregenerovat vyčerpaný organismus. Vypnout a alespoň na pár vzácných okamžiků zapomenout na strasti všedního dne. A ty při slastných lázeňslých procedurách mizí opravdu rychle. A kam se vydat? Odpověď na tuto otázku najdete na serveru Spa.cz.
Server Spa.cz všechny lázeňské domy sdružuje. Momentálně jich máte na výběr 3167! Že byste si nevybrali? O tom pochybujeme!

Jaký lázeňský pobyt?

Jaký lázeňský pobyt by se vám zamlouval? Klasický léčivý? Odpočinkový relaxační či wellnessový? K dispozici ovšem jsou i lázeňské pobyty pro zamilované, seniory, rodinné i víkendové. Stačí jen vybrat lokalitu, druh pobytu, zarezervovat si termín a těšit se. A když se termín bude blížit, sbalit kufr a vyrazit.

Jaké lázně zvolit?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jaký problém vás do lázní přivádí. Zda zdravotní, nebo v lázních chcete primárně odpočívat. Je-li to zdravotní problém, pak výběr lázní konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. V některých případech vám lázně uhradí i vaše zdravotní pojišťovna.

Lázně podle indikace

Například lázně Karlovy Vary se zaměřují na léčbu onemocnění trávicího traktu. Střevních poruch, vředových chorob i onemocnění dráždivého tračníku. Máte-li problémy s ledvinami, dýchacími cestami a pohybovým aparátem, zřejmě vaší cílovou stanicí budou Mariánské Lázně. A máte-li za sebou náročnou onkologickou léčbu či operaci, vhodné pro vás budou Františkovy Lázně.

Do lázní za odpočinkem

Jiná situace je, jedete-li do lázní primárně za odpočinkem. Pak si totiž můžete zvolit lázeňský dům poblíž vašeho bydliště. Lázně totiž najdete prakticky ve všech krajích a turistických lokalitách. Středočechům doporučujeme Poděbrady, Severočechům Teplice, Jihočechům Třeboň, Západočechům již zmíněný lázeňský trojúhelník. I tyto lázeňské pobyty samozřejmě nabízí server Spa.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno