Nevíte, kam na podzimní výlet? My ano!

0
96
zobrazení
penzion_PR

Podzim spousta lidí považuje za nejkrásnější období roku. Stromy zahalené do impresionistických barev v přírodě rozehrávají divadlo, které o diváky a obdivovatele z řad turistů rozhodně nemají nouzi. Existují dokonce místa, na kterých je podzim ještě krásnější. Jaká to jsou?
Krásné výhledy se vám naskytnou například v Lužických horách. Pohled na Krkonoše i Krušné hory jako na dlani budete mít třeba z rozhledny Jedlová v Lužických horách. Velmi romantické je však také Kokořínsko. Obzvláště doporučujeme procházku po Cinibulkově stezce. Dramatickými skalisky, lesy i poli.

Za barvami do Průhonického parku

Překrásný je na podzim ale také Průhonický park u Prahy, v němž zase najdete 1600 vzácných keřů, právě na podzim zářících velmi pestrými barvami. Turisty jsou ale v podzimních měsících vyhledávány i Svatošské skály u Lokte a Graselovy stezky u česko-rakouské hranice. Zde podle legendy řádil loupežník Johann Georg Grasel (podle něho se lumpům začalo říkat grázlové).

Moravské Toskánsko

Naprosto úchvatné je ovšem i okolí moravského Kyjova, které si vysloužilo přezdívku moravské Toskánsko. S tím italským si totiž na mnoha místech příliš nezadá. Alespoň na fotografiích. Tato lokalita je totiž považována za vůbec nejfotogeničtější místo v republice.

Už víte, kam vyrazíte?

Ale ještě netušíte, kde se ubytujete? Odpověď vám poskytne server Penziony.cz. Plný hotelů, penzionů, apartmánů rozprostřených po celé České republice. Výběr ubytovacího zařízení tu je snadný. Řekněme, že vás oslovilo zmíněné moravské Toskánsko a zajímáte se tedy o penziony na Jižní Moravě. K nim se dostanete hned několika způsoby.

Vybírejte na Penzion.cz

V přehledu lokalit na hlavní stránce serveru odkliknete políčko Jižní Morava. Nabídnou se vám například penziony Znojmo, Mikulov a penziony Lednice. Chcete se ubytovat v jiném městě? Tak si ho vyhledejte napřímo. Sháníte-li například konkrétně penziony Kyjov, zadejte do vyhledávače na hlavní straně přímo název Kyjov. A systém vám okamžitě nabídne přehled všech ubytovacích zařízení v Kyjově. Nic těžkého to není, že? Pokud se zkrátka chystáte cestovat po Čechách, vybírejte penziony na Penzion.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno