Dovolená s dětmi? Víme, kam vyrazit!

0
1209
zobrazení
hotel_kamzik_PR

Že letos nestrávíme dovolenou v zahraničí? Vždyť to vůbec nevadí. Naopak máme o důvod víc poznat skutečné krásy Česka. Třeba majestátných Jeseníků!

Co pro vás obnáší pojem rodinná dovolená? Zřejmě taková, na které se zabaví jak rodiče, tak i jejich děti. Těch zase není tolik, ale víte, co se říká? Že, kdo hledá, ten najde. My jsme hledali za vás a jeden úžasný hotel pro rodiny s dětmi našli!

Rodinná dovolená v Jeseníkách? Skvělá volba!

Existují místa, kde dovolená s dětmi nemusí být nudná. Naopak. Jak by se vám zamlouval wellness hotel zasazený do panenské přírody Jeseníků? V blízkosti rozlehlých skiareálů (pro zimní dovolenou) a dobrodružných turistických stezek (pro dovolenou letní)? Aneb, co takhle letos vyměnit pláže za turistické stezky a svěží horský vzduch. Dovolenou, při které si odpočinete a dáte do těla zároveň? Právě k tomu totiž dovolená v Jeseníkách přímo vybízí! Vítejte v hotelu Kamzík usazeném přímo v srdci chráněnné krajinné oblasti Jeseník

Hotel pro malé i velké

Hotel Kamzík uspokojí všechny věkové kategorie. Malé i velké. Ty zcela jistě osloví moderní wellness centrum s venkovní i vnitřní finskou saunou, bio saunou, infrasaunou, venkovní i vnitřní hydromasážní vířivou vanou a lesním ochlazovacím jezírkem. Hotelu však nechybí ani plavecký bazén s klasickou vířivkou přímo u něj. Stejně jako lákavá odpočinková zóna s bohatou nabídkou masáží přinášejících slastné uvolnění těla i mysli. Zamlouvá se vám tento scénář? Nedivíme se, nám také. Wellness hotelu Kamzík s novou ani ne rok starou exteriérovou částí každopádně je na velmi vysoké úrovni a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

wellness

Rozhodně nebudete zahálet

V hotelu ovšem nebudete jen zahálet. K dispozici vám bude i velká tělocvična, posilovna a moderní bowlingová dráha. Zahrát si však budete moci i biliár, ping pong, tenis a badminton. Nebo se vydat na projížďku na horském kole. A co děti? Ty se zabaví v lanovém centru, moderním dětském hřišti, dětské herně v mořském stylu či tzv. workout hřišti.

Aby vaše dovolená byla nezapomenutelná

No, není to lepší program, než přejídání se v all inclusive rezortu? Jedno vám po takovéto aktivní dovolené rozhodně nebude hrozit. Boj s nadbytečnými kilogramy, které si většina dovolenkářů z dovolené u moře přiváží. A to i přesto, že přijdete na chuť tamní domácí kuchyni z Jeseníků, které zcela jistě neodoláte. Ty, jak je známo, objevují zapomenuté chutě a recepty z minulých staletí. Dovolená v Jeseníkách zkrátka může být nezapomenutelná. Když wellness v Jeseníkách, tak v hotelu Kamzík!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno