Dovolená na Slovácku? Proč ne?

0
1565
zobrazení
namestipenzion

Přemýšlíte o letní dovolené nebo jarním prodlouženém víkendu? S otevřenou náručí a vřelou domáckou atmosférou na váš čekají ve slováckých Buchlovicích, kde nejenom víno teče plným proudem! 
Slovácké Buchlovice na Uherskohradišťsku jsou jedním slovem kouzelné. Všudypřítomný tamní folklór, který se projevuje nejenom v oblékání (byť kroje místní oblékají jen při významných událostech), ale i zdobné architektuře typické svými nádhernými barevnými ornamenty, si vás přímo získá. Buchlovice, to je zkrátka Slovácko se vším všudy. A pokud pro svůj pobyt zvolíte i ubytování v selském stylu, zážitek z Buchlovic bude přímo dokonalý. 

Ubytování v historickém stylu přímo na náměstí

Tuto možnost nabízí stylový Penzion Na náměstí (na internetu hledejte pod odkazem ubytování Buchlovice či ubytování na Slovácku) s pokoji s vysokými dřevěnými trámy a masivním nábytkem, jež tomuto místu přidávají na autentičnosti. Součástí penzionu, jenž se mimochodem nachází v pěší vzdálenosti od vyhlášeného barokního zámku, je samozřejmě příjemné venkovní posezení a vinný sklípek. Jak by také ne, jsme přeci na Slovácku.

Bohaté kulturní i sportovní vyžití

Byla by ovšem škoda celý pobyt zasvětit jen popíjení vína. Buchlovice jako takové nabízejí bohaté kulturní i sportovní vyžití. Na své si tu přijdou milovníci vína, sportu i historie. A všichni lačnící po klidu a pohodě. Věnovat se tu můžete cykloturistice, rybaření, houbaření stejně jako studiu místního folklóru a kultury. 

Zarezervujte si svou dovolenou v předstihu

Spolu se zmíněným zámkem by vaší pozornosti neměla uniknout ani tamní kaple svaté Barbory či nedaleký park Chřiby. Strávit tu můžete jak prodloužený víkend, tak týdenní dovolenou. Proto neváhejte a v předstihu si ji zarezervujte. Počet pokojů je přeci jen limitovaný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno