Do hor a na turistiku potřebujete skutečně kvalitní trekové boty

0
1144
zobrazení

Dobrou outdoor obuv nepoznáte podle toho, že ji někdo takto odvážně nazývá. Říkáte si: „Hm, jsou za tak dobrou cenu…“. Boty na turistiku však nekoupíte za pár stovek. Kvalita prostě něco stojí, kvalitní outdoor boty s vámi našlapou stovky kilometrů, udrží vaši nohu v suchu, v bezpečí, a postupně se zcela přizpůsobí potřebám vaší nohy.

Je běžné, že milovníci turistiky a outdoor obuvi si svých „vyšlapaných“ bot váží natolik, že když se po dlouhých létech používání na nich projeví první neduhy, zajdou s nimi k „lékaři přes boty“. Tedy ke kvalitnímu obuvníkovi, který to s outdoor obuví umí a dokáže jí ještě prodloužit život. Po létech se kvalitní trekové boty zcela přizpůsobí našim nohám i chůzi. Takové boty jsou vzácností, kterou stojí za to udržet v provozu. Na začátku však nejsou levné boty, ale kvalitní trekové boty z dobrého materiálu, s perfektní podrážkou a s trvanlivými detaily. Takové nabízí italská značka AKU.

Trekové boty AKU jsou ve světě outdooru pojmem

Italská outdoor obuv AKU je oceňována zákazníky z řady profesionálů i amatérů. Získává ta nejlepší hodnocení v outdoor časopisech a vítězí též v profi soutěžích na speciálních výstavách se sportovním vybavením či s obuví. Kdo nechce boty z Číny, ten sáhne po AKU. 90 % výroby se realizuje v Evropě. Boty se šijí jak v italské Montebelluně, tak v rumunské Cluji Napoca. Díky e-shopu Alpitrek.cz si lze tyto boty koupit i u nás.

Kvalitní turistická obuv pro ženy i muže

AKU vyrábí nízkou i vysokou turistickou obuv, včetně obuvi určené speciálně pro vysokohorskou turistiku. Nechybí však ani volnočasová obuv vhodná do města či lehčího terénu. Boty jsou vždy z těch nejlepších materiálů a honosí se využíváním inovativních obuvnických technologií. Bývají nepromokavé, s Gore-tex podšívkou, pracují s přírodními materiály, využívají změkčené mezipodešve a ty nejkvalitnější podešve Vibram. Firma se honosí tím, že její výroba je šetrná k životnímu prostředí. Zdroje všech při výrobě použitých materiálů jsou dohledatelné. Boty se vyrábí vždy z přírodních a recyklovatelných materiálů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno