Zimní pobyty v Luhačovicích oceníte díky wellness relaxaci i pestrosti památek v okolí

0
89
zobrazení
ubytovaní_zlín_PR_hotel_cz

Mrazivé dny jsou sice občas prošpikovány slunečními paprsky, které vybízejí k procházkám a romantice, ale nic se nevyrovná wellness pobytu v nejkrásnějších moravských lázních. Samozřejmě, že máme na mysli Luhačovice ležící ve Zlínském kraji.

Pokud si rezervujete ubytování ve Zlínském kraji, nešlápnete vedle. Mimo Luhačovic se pokocháte majestátními vrcholky Bílých Karpat, které jsou jako stvořené k zimním sportům a poznání přírodních krás. Bezesporu posedíte v útulné hospůdce a ochutnáte místní slivovičku, navštívíte hrady, zámky a metropoli kraje – Zlín.

Kam se podívat?

Příjemné zážitky slibují prohlídky hradu Malenovice či zámku Vizovice. V obou případech na vás čeká přehlídka středověké architektury, výstavy a šermířské zápasy. Nesmíte minout ani strážní hrad Lukov s pilířovým mostem a také Brumov s ojedinělou výzdobou. Děti budou nadšené z návštěvy ZOO Zlín-Lešná a chvíle nostalgie se ve vás probudí při návštěvě hradu Lešná. Vaše kroky povedou do Obuvnického muzea ve městě Zlín. Zimní pobyty si zpříjemníte radovánkami na sněhu i romantikou v lázeňských resortech.

Lidová architektura vás nadchne

Jakmile vstoupíte do Luhačovic, dýchne na vás vůně časů minulých, leč nezapomenutých. Městské jádro je inspirováno valašskými a slovenskými lidovými stavbami s hrázděnými zdmi, ale i secesními prvky s výrazným zbarvením. Když spatříte Jurkovičův dům, ihned pochopíte. Typickou atmosféru staveb má na svědomí architekt Jurkovič, nicméně jsou lázně věhlasné díky léčivým minerálním pramenům. Zimní dovolená v Luhačovicích vás pohladí po duši, protože si užijete procházky kolonádou, ochutnávku vody Vincentka i masáže a další léčebné kúry, které zdejší hotely nabízejí.

Pokud si chcete užít dovolenou v Luhačovicích a okolí se vším všudy, rezervujte si ubytování na Hotel.cz. Nabídka je velmi pestrá, na své si tak přijdou i nejnáročnější výletníci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno