Odpočiňte si v jednom ze 7 nejoblíbenějších wellness hotelů

0
85
zobrazení
spa_cz_PR_hotel_babylon

Ráno brzy vstávat, pracovat až do noci, spánek skoro žádný, zato stresu nepočítaně. Klasický život běžného člověka v dnešní době. Stres se nám hromadí, musíme se neustále vzdělávat v technologiích, které jdou kupředu k tomu nás tíží stres ohledně bydlení, potomků a nemocí. Asi každý z nás se potřebuje odreagovat, aby se zbavil stresu, který je příčinou většiny dnešních civilizačních chorob jako například rakovina, či infarkt. Jak se ale v dnešní době odreagovat?

Jak se zbavit stresu?

Možností relaxace máme samozřejmě několik. Někteří preferují pobyt v přírodě, nebo různé sporty, jiní naopak vyjdou do ulic a chtějí se bavit. Je určitě vhodné dělat aktivity, které nám zlepšují náladu a baví nás, ale to ke zvládání stresu nestačí. Jednou z možností, jak se řádně odreagovat, je wellness. A to nejlépe s pobytem v přírodě. Například prodloužený víkend, který vám nabídne odpočinek, relax, různé masáže a bazén, je určitě tou cestou, jak se odreagovat, vyčistit si hlavu a vytvořit restart pro své tělo. Možností je několik. V každém městě je spousta wellness center a wellness hotelů je též nepočítaně, který ale vybrat?

7 nejoblíbenějších wellness hotelů

Co vyzkoušet hotely, které jsou již vyzkoušela spousta spokojených zákazníků, kteří jej můžou jen doporučit. Pojďme se podívat na wellness hotely, které stránka Spa zařadila mezi nejoblíbenější.

1. Wellness hotel Frymburk

Hotel MAXAMAT nabízí jak ubytování pro páry, tak rodinné dovolené. Hotel se vyskytuje v oblíbené destinaci poblíž Lipna, nemusíte tedy sedět celý den v hotelu, ale dokážete zde vymyslet i zajímavé výlety. Zajištění maximálního komfortu je pro hotel samozřejmostí. Disponuje wellness s bazénem v centru lázní.

2. Hotel Vega

Jak už bylo zmíněno, wellness není jen o procedurách, které nabízí, ale i místě, kde se nachází. Tímto se řídí Hotel Vega, který najdeme v prostředí Valašska, nedaleko od města Luhačovice. Hotel nabízí nadstandartní vybavení pokojů, včetně klimatizace a terasy, kde můžete pozorovat krásný výhled. O wellness procedury taktéž není v hotelu nouze, můžete vyzkoušet různé druhy sauny, masáží či zábalů. Když by vás přestala relaxace nebo krásy přírody bavit, můžete využít volnočasové aktivity, které hotel nabízí, například tenis či volejbal.

3. Hotel Bauer

Hotel, který vás okouzlí lokalitou. Můžete od něj vyrazit na cyklo výlet, ale i turistiku. Nachází se totiž v údolí Bílá, nedaleko lyžařského střediska. Pobyt zde tedy není klišé ani v zimním období. Ať už si na dovolenou přibalíte kolo, lyže, pohorky či plavky, hotel Bauer vám nabídne výborné služby, vnitřní bazén, sauny i wellness.

4. Hotel Horal

Jestli patříte mezi milovníky hor, určitě zvažte Hotel Horal. Nachází se v malebné oblasti Beskyd. Krásný hotel vám nabídne perfektní služby s plným vybavením. Ve volném čase si můžete zahrát například badminton, či si půjčit kola. Jelikož s jedná o nový hotel, můžete očekávat luxusní pobyt, který uspokojí i náročnější zákazníky. Hotel disponuje bazénem s protiproudem, saunou i wellness.

5. Hotel Ostrov

Hotel ostrov svému jménu částečně dostojí. Jelikož v hotelu není dostupný žádný signál, budete si možná připadat jako na pustém ostrově a vaše odreagování tak bude úplné, bez neustálého zvonění mobilu. To je ale tak jediné, co by vám pustinu mohlo připomínat. Hotel je nádherný v klidné lokalitě v jejíž bezprostřední blízkosti si můžete zalyžovat, ale i zarybařit. Relaxovat můžete v bazénu, či při masáži ve wellness hotelu.

6. Hotel Kamzík

Hotel Kamzík se nachází v Jeseníkách. Vhodná lokalita vytváří z hotelu atraktivní destinaci v zimně i létě. Den totiž můžete trávit například cyklistikou, turistikou, ale i lyžováním. Hotel disponuje pokoji s 2 až 4 lůžky, je tak vhodný i pro firemní pobyty. Své ratolesti můžete zabavit v lanovém centru a zrelaxovat se můžete ve wellness centru.

7. Hotel Babylon

Chcete vyrazit na dovolenou s dětmi a nevíte kam? Hotel Babylon bude vaše trefa do černého. Nejenže si od svých ratolestí můžete odpočinout ve wellnessu, který hotel nabízí, ale můžete s dětmi navštívit zábavní, naučný komplex, ze kterého budou vaši potomci přímo nadšení. Jelikož se hotel nachází v centru Liberce, zábavným parkem pro vás rozptýlení nekončí, můžete navštívit třeba ZOO či Ještěd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno