Penziony v Máchově kraji vás nadchnou komfortem i blízkostí věhlasných památek

0
79
zobrazení
Máchovo jezero

Je nejvyšší čas naplánovat letní dovolenou. Zapomeňte na vzdálené zahraniční destinace a ubytujte se v jednom z mnoha penzionů v Máchově kraji. Tato destinace je dechberoucí a nachází se v ní nespočet kulturních i přírodních šperků.

Když si rezervujete komfortní penziony v Máchově kraji, budete coby kamenem dohodil od pamětihodností nevyčíslitelné hodnoty. Nový příliv energie zaznamenáte při putování kolem magických hradů, z nichž dýchá tep dob dávno minulých i romantika. Budete obklopeni borovými a bukovými lesy, kde můžete houbařit, nebo se jen tak procházet. Nesmíte minout ani tajuplné rokle, pískovcové skály a Máchovo jezero.

V Doksech se vám bude okamžitě líbit

Jakmile se rozhodnete pro penzion Doksy, nešlápnete vedle. V jeho okolí najdete nádherné Máchovo jezero, ale i hrad Bezděz. Vaše kroky povedou na báchorkami opředený hrad Houska, nicméně vám určitě neotevře cestu do pekel. Prohlídka zámku v Zákupech je také zajímavá, jedná se totiž o krásné letní sídlo významného krále. S dětmi vyrazíte na stezku skalních reliéfů v Brništi a pobavíte se při vodních radovánkách na Máchově jezeře.

Koupání a vodní sporty vedou

Ubytování v Doksech vás okouzlí, protože ho lze rezervovat v bezprostřední blízkosti Máchova jezera, které je klíčovým zdrojem zábavy. Jen si představte, jak lenošíte na písečné pláži, děti skotačí na tobogánech a s partnerem se projedete loďkou po rybníku. Prahnete-li po klidnější relaxaci, objednejte si penzion Česká Lípa. Ve městě najdete nespočet památek a jedná se o výborný výchozí bod pro bližší prozkoumání krajiny. Vyrazte na výlet na hrad Bezděz, protože oceníte nádherný výhled do krajiny. Určitě vás zaujmou i romantické strže a skály nevšedních útvarů.

Cestování po Česku je zábava, ale musíte si najít vhodné ubytování. Mrkněte se na penziony na Penzion.cz a budete překvapení pestrou nabídkou noclehů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno