Kam cestovat? Za nejlepším fotbalem

0
1627
zobrazení
cesta na fotbal

Co je pro mnoho lidí cílem cestování? Někdo chce poznávat zajímavá místa, jiný si chce zase odpočinout a další se rád seznámí s novými lidmi. Jsou ale i další možnosti, které mohou být spojeny s unikátními zážitky. Ty mohou být sportovního rázu. My se podíváme na několik tipů, kam vyrazit, pokud patříte mezi fotbalové fanoušky a chcete si zážitek ze zápasu užít naplno.

Itálie

Není to jenom země, kde můžete trávit čas u moře, nebo kde můžete vyrazit do Benátek, nebo do Říma. Jedná se také o zemi, která vás zaručeně nadchne svou fotbalovou historií. Když budete chtít poznat i současnost tohoto sportu, zkuste zájezd na AC Milán. Jde o velmi oblíbený tým, známý po celé Evropě. Nejenom že zaujme řadou zvučných jmen a tím i řadou kvalitních fotbalových výkonů. Lákadlem je i atmosféra na stadionu, kterým je San Siro, na který se vejde až 80 000 fotbalových fanoušků.

Španělsko

I tato země je známou destinací, pokud plánujete vyrazit za teplem. Když vás moře ani památky nelákají, zkuste svůj zájezd zaměřit na nejznámější místní kluby, které zaručeně ukážou, že tamní fotbal je na světové úrovni. Možných zápasů je celá řada a my se zaměříme na tři hlavní kluby, které za to podle nás stojí skutečně nejvíce. O jaké se jedná? Jsou to tyto:

  • Valencia CF‎
  • FC Barcelona‎
  • Real Madrid‎

Nizozemí

Země, která turistům nabízí mnoho. A nemusí to být jenom typické tulipány, větrné mlýny, nebo měkké drogy. I do Holandska lze vyrazit, pokud chcete vidět kvalitní fotbal. Kam konkrétně doporučujeme zavítat? Kupte si vstupenky na zápasy Ajaxu Amsterdam, díky čemuž budete moci vidět v akci tým, jehož historie sahá až do roku 1900. Své zápasy hraje na místě označovaném jako Amsterdam ArenA, která pojme necelých 54 000 diváků. Fandit zde pochopitelně znamená zažít velmi unikátní atmosféru, na kterou jenom tak nezapomenete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno