Tipy pro zasílání balíku do zahraničí

0
28
zobrazení
Letecká přeprava balíků

Přepravních společností je v současné době jako zrnek máku a ruku na srdce, klasické poštovní služby už ani zdaleka nejsou to, co bývaly. Proto spousta z nás hledá tu pravou firmu, která zásilku za výhodnou cenu zaručeně doručí, obzvláště pokud je to balík do zahraničí. Znáte společnost Smartex?

Rychlá a levná přeprava

Společnost Smartex vstoupila na český trh už v roce 2012 a od té doby postupně rozšiřuje svoji zákaznickou základnu napříč všemi odvětvími. V současné době už poskytuje kompletní servis a služby v oblasti mezinárodní přepravy zásilek po zemi i po moři nebo letecky pro více než 3000 českých firem. Firma Smartex je autorizovaným partnerem společností FeDexTNT a UPS, ke kterým přibyl i renomovaný partner Kuegne+Nagel. Pro každou zakázku najde vždy tu nejoptimálnější dopravní variantu s ohledem na daný typ nákladu a vaše požadavky na rychlost přepravy.

Balíky do celého světa

Prostřednictvím zmíněných logistických společností přepravních společnost Smartex pro zákazníky přepravuje dokumentybalíky a palety do více než 220 zemí světa. Vše zvládnete snadno objednat online a navíc za mnohonásobně nižší ceny než přímo u vybraného dopravce. Chytrá přeprava zásilek Smartex poskytuje služby s maximálním důrazem kladeným na kvalitu a optimální cenu. Pokud si objednáváte přepravu sami, nabídne vám většina přepravních společností ceníkové běžné ceny a vy své náklady nemůžete šetřit tam, kde byste mohli. Smartex pro vás vybere nejvhodnější alternativu.

Letecká přeprava balíků do zahraničí

Než zásilku předáte

Každý balík do zahraničí zabalte do pevné krabice s dostatečnou nosností. Pokud v rámci šetrnosti k planetě používáte obalové materiály opakovaně, odstraňte z nich všechny štítky z předchozí přepravy. Předměty zabalte vždy samostatně a doplňte vycpávkový materiál. Krabici přelepte silnou páskou. Přepravním dokladem si ji označí přímo Smartex nebo dopravce. Zásilky nad 70 kg uzpůsobte pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem. Na palety krabice připevněte fixační fólií a balíky nad 68 kg ocelovými či plastovými popruhy tak, aby nepřesahovaly rozměry palety.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno