Poznávací, nebo pobytový zájezd?

0
23
zobrazení
Portugalsko

Doba dovolených se, i když se to při pohledu do kalendáře nezdá, nezadržitelně blíží. A s ní i otázka, kam se vydat a co tam dělat. Tedy na nějakou tu pobytovku, nebo spíše poznávačku.

Odpověď na tuto otázku není úplně jednoduchá. Zatímco na klasickém pobytovém zájezdu, pro který je typické povalování se u bazénu a na pláži, popřípadě střídavé povalování se u bazénu a povalování se na pláži, vás po pár dne přepadne nuda, na tom poznávacím, postaveném na zběsilém běhání z bodu A do bodu B k bodu C atd., si zase můžete připadat jako štvaná zvěř. Chtělo by to obojí, nemyslíte? Po dni stráveném povalováním vyrazit na nějaký ten výlet. Naštěstí je z čeho vybírat.

Kam na poznávací zájezd?

Jsou však mezi námi tací, kteří povalování a tedy klasické pobytové zájezdy bytostně nesnáší. Ani, kdyby ho měli střídat s výlety. Pro ně je tudíž poznávací zájezd jasnou volbou. Kam se vydat? Krásné poznávací zájezdy najdete v například v nabídce cestovní kanceláří Vsacan Tour, s níž můžete vyrazit do Vietnamu, amerického Texasu, na Madeiru, do Portugalska, Skotska a do spousty dalších zemí. Navštívit nejznámější části těchto zemí, ať již se jedná o památky, historická města, zátoky, vesničky, zkrátka lokality, které jsou pro ně typické. Jste-li lační po poznání, určitě si z nabídky této cestovní kanceláře vyberete.

Kam na pobytový zájezd?

Pokud sháníte vyloženě pobytový zájezd, doporučujeme vám ten na ostrově Rab v Chorvatsku, kde se můžete oddávat slunečním paprskům, skvělému jídlu a pití a užívat si v bazénu a ve vířivce. Rádi byste něco mezi? Tedy poznání kombinované s odpočinkem? V tom případě y správnou volbou pro vás mohl být dvanáctidenní pobytově poznávací zájezd na Sardinii a Korsiku. Oba ostrovy nabízejí překrásné pláže, křišťálově čistou vodu, ale také velmi divokou, na mnoha místech nedotčenou přírodu. I tento zájezd je sice plný poznání, ale nechybí mu ani pobyt na pláži. Takže se vám dostane obojího.

Zdroj obrázků: vsacantour.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno