Pošlete svou vlastní pohlednici online. Je to překvapivě snadné!

0
54
zobrazení
Pohlednice

I když se vše digitalizuje a chytré telefony má dnes již téměř každý, nic tak úplně nedokáže nahradit kouzlo klasické papírové pohlednice, která na vás čeká ve schránce. Zvlášť, pokud vám ji posílá někdo blízký, kdo si na vás vzpomněl i na svých cestách.

Jak poslat svou vlastní pohlednici online?

Je to překvapivě snadné. Vyberte si svou nejoblíbenější fotografii, napište vzkaz a o zbytek už se nemusíte starat. Pohlednice online jsou tištěné na kvalitní křídový papír s laminovanou přední stranou. Na zadní straně máte prostor pro váš vzkaz. Vše je hotové na pár kliknutí. Pak už si jen vyberete, zda si pohlednice necháte poslat k sobě domů, nebo rovnou k adresátovi. To se hodí tehdy, pokud jste na cestách a chcete někoho potěšit osobní pohlednicí.

Jak pojmout svou vlastní pohlednici?

Říkáte si, co na pohlednici dát? Tady je několik tipů:

1. Poutavý obrázek

Váš obrázek by měl být centrálním prvkem pohlednice. Nejlepší je vybrat jednu fotku, která vystihuje daný zážitek nebo atmosféru místa. To může být scéna z města, nádherná příroda, jídlo, místní lidé, zvířata nebo vy sami.

2. Krátký, ale osobní vzkaz

Pohlednice mají obvykle omezený prostor pro text, takže vaše sdělení by mělo být stručné a výstižné. Napište něco, co popisuje vaše pocity, zážitky nebo jedinečnost místa.

3. Datum a místo

Jednoduchý detail jako je datum a místo, kdy a kde byla pohlednice odeslána, může být příjemnou připomínkou okamžiku, který jste chtěli zachytit.

4. Citát nebo oblíbené rčení

Pokud máte nějaký oblíbený citát nebo rčení, které vystihuje atmosféru cesty, je to skvělé oživení pohlednice.

Pohlednice nám připomínají, že na nás někdo myslí, a zároveň nám ukazují kousíček světa, kam bychom se možná jednou chtěli podívat. Ať už jsou to fotky zaslíbených tropických pláží, romantických evropských měst nebo fascinujících divů přírody, pohlednice jsou oknem do světa plného dobrodružství a zážitků. Nebojte se proto při jejich tvorbě popustit uzdu fantazii…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno