Nestačí Vám kufr? Zapůjčete si střešní box!

0
10
zobrazení
půjčovna střešních boxů

Sezóna dovolených je tady, letos jste se rozhodli cestovat autem, k moři či do hor, ovšem máte příliš mnoho věcí a k tomu vaše děti chtějí vzít i psa? Řešení existuje na všechno. Střešní boxy na auto, nebo lidově „rakve“ nemusíte kupovat kvůli jedné cestě ročně. A jestli existuje půjčovna střešních boxů? Samozřejmě! Je možné si je vypůjčit ve například v pražské Půjčovně Duch. Jejich nabídka je vskutku široká, vypůjčují střešní boxy, nosiče kol, základní střešní nosiče téměř na každý vůz. Určitě si zde najdete něco, co Vám pomůže získat v autě více místa.

Jak to funguje?

Střešní boxy přidají na úložném prostoru vašeho vozu, a tak se nemusíte omezovat množstvím zavazadel. Stejně se však používají také k uskladnění lyží nebo kočárků. Je několik faktorů, na jejichž základě byste si měli pečlivě vybrat box pro Vás vhodný a samotné auto hraje v něm klíčovou roli – každé auto a jeho střecha má svoji maximální nosnost. 

Důležité je vědět, co chcete převážet, protože velikost a pozdější objem zavazadla může negativně ovlivnit aerodynamiku Vašeho vozidla. Ostatní faktory jsou spíše ovlivněny Vaším vlastním pohodlím a tím, jak moc chcete mít box zabezpečen. Střešní boxy sice působí jako lehký úlovek pro zloděje, avšak s kvalitním zamykáním se toto riziko eliminuje. Otevírání samotného boxu záleží na vašem komfortu a šířce auta, ať už chcete otevírání oboustranné nebo jen z jedné strany, abyste se jednoduše dostali k převáženému nákladu.

půjčovna střešní box

Půjčovna Duch to jistí!

Půjčovna Duch pracuje pouze s léty ověřenými značkami jako Thule, Hakr a Neumann, jejichž kvalita je vždy spolehlivá. Postup samotného vypůjčení je jednoduchý, vyplníte formulář s produktem o který máte zájem, společnost se s Vámi dohodne na termínu a box Vám také nainstaluje. Pokud jste si nebyli jisti správným výběrem boxu, v půjčovně Duch Vám rádi poradí. Vysvětlíme Vám jak se zařízením pracovat, a po následném předání střešního boxu Vám vrátíme kauci. Tak, kam jedete letos na dovolenou?

půjčovna střešního boxu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno