Jak se starat o své vlasy na cestách? Máme pro vás tip na super cestovní vybavení

0
21
zobrazení
Nejlepší fény na vlasy

Pohybujete se neustále po celém světě? Pak si rozhodně musíte pořádně promyslet, jakým způsobem budete pečovat o své vlasy. Špatně upravený a rozcuchaný účes je totiž sociální pohroma. To platí zejména v situaci, kdy létáte pracovně. Jak se poctivě postarat o dokonalý vzhled?

Šikovné cestovní vybavení

Zapomeňte na nepraktické hotelové žehličky, fény a další pomůcky (pokud vůbec v konkrétním hotelu jsou). Přinášíme vám totiž tip na několik ověřených fénů a žehliček na vlasy, které se vyrábí v kompaktním provedení.

V tomto ohledu se vyplatí mrknout hlavně na webové stránky oblíbeného e-shopu Notino. Ten vám nejspíše nemusíme představovat – přece jen se jedná k jednoho z největších českých dodavatelů kosmetiky, produktů péče o vlasy, vitamínů a podobně.

A právě pod odkazem notino.cz/kosmetika/vlasova-kosmetika/cestovni-feny-a-zehlicky-na-vlasy najdete pečlivě sestavený výběr fénů a žehliček. Jaké kusy se vyplatí?

Dvě ideální volby

Co se týče fénů na vlasy, skvělou volbou je například BaByliss Braun Satin Hair 1 Style & Go HD 130 za necelých 8 00 Kč. Bavíme se o kompaktním a skládacím přístroji, který se snadno vejde do kabelky.

BaByliss Braun Satin Hair 1 Style & Go HD 130
BaByliss Braun Satin Hair 1 Style & Go HD 130

Potěší vás dvěma různými nastavení teploty, tryskou pro přesné tvarování, a dokonce i vícenásobným nabíjecím napětím (takže můžete nabíjet v kterékoliv zemi po celém světě).

Z hlediska žehliček na vlasy se můžete spolehnout na parádní produkt Gettin FLUO Fruits. I ta je samozřejmě velmi malá, takže ji schováte do kabelky nebo malého kufru. Díky turmalínovým žehlicím plochám bez problémů klouže po vlasech, které rovná, natáčí i vyhlazuje.

Nejlepší bude, když si rozkliknete webové stránky e-shopu Notino pod výše vloženým odkazem. Ihned si můžete prohlédnout ideální cestovní vybavení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno