Cafeteria: Benefitní program, který si zaměstnanci zamilují

0
75
zobrazení
Cafeteria - benefitní program pro zaměstnance

Aby byli zaměstnanci ve své práci spokojení, měli by dostávat přiměřenou mzdu, ale také něco navíc, co je bude povzbuzovat k lepším pracovním výkonům. Příkladem systému, jenž funguje, je Cafeteria. Co o ní musíte vědět a jaké výhody zaměstnancům nabízí?

Hlavní výhoda Cafeterie? Nabídne zaměstnancům to, co opravdu chtějí

Při vymýšlení vhodných benefitů pro zaměstnance může být problém v tom, trefit se do vkusu každého z nich. Jak si s tím poradit? Vsadit na systém Cafeteria. Ten totiž nabízí zaměstnancům široký výběr benefitů, ze kterých si mohou vybírat. V nabídce tak najdete sportovní zařízení, ve kterých mohou trávit svůj volný čas, ale také zájezdy či rekreace a v neposlední řadě i kulturní akce. Každý pracovník si tak může vyčerpat své benefity na to, co má nejraději.

Moderní benefity na kartě i v mobilní aplikace

To nejsou ale zdaleka jediné výhody Cafeterie. Protože papírovým stravenkám již odzvonilo, lze benefity propojit se svoji debetní Visa kartou nebo používat mobilní aplikaci. Přehled o svých e-stravenkách tak můžete mít kdykoliv po ruce a hlídat si, jak je využíváte.

Spokojený zaměstnavatel i zaměstnanec

Zavedení Cafetrie je výhodné i pro samotné zaměstnavatele, protože peníze, jenž zaměstnavatel poskytuje v benefitech, jsou osvobozeny jak od daně z příjmů, tak i od odvodů zdravotního a sociálního pojištění. Zaměstnavatel tak na poskytování e-stravenek svým pracovníkům ušetří a spokojené budou obě strany.

Ponořte se do světa výhod e-stravenek a prosaďte jejich používání na vašem pracovišti. Spokojený zaměstnanec totiž podává mnohem lepší výkony, zatímco ten nespokojený není ochotný udělat práci navíc nebo přijít s vlastními nápady a inovacemi, protože nemá pocit, že je pro svého zaměstnavatele důležitý. Z široké nabídky benefitů tak budou těžit obě strany.

Zdroj obrázku: bbernard / Shutterstock.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Prosím vložte své jméno